Zadzwoń do nas: +48 733 248 563
Social media:

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy firmą doradczą, która od 2017 roku specjalizuje się w pozyskiwaniu preferencyjnego finansowania ze środków unijnych i krajowych.
Oferujemy szereg usług dla przedsiębiorstw i gospodarstw rolnych.

Naszym celem jest znalezienie dla klienta finansowania dopasowanego do jego potrzeb oraz przygotowanie do tego niezbędnej dokumentacji, załączników i przeprowadzenie klienta przez cały proces do momentu wypłaty środków na konto.
Dzięki temu możesz skupić się na prowadzeniu swojego biznesu i robieniu tego, na czym znasz się najlepiej, a zespół ekspertów przygotuje dla Ciebie wszelkie niezbędne dokumenty.

Naszą skuteczność potwierdza mnogość referencji i ocen pozostawionych przez naszych zadowolonych klientów!

Dlaczego warto nam zaufać?

Od ponad 5 lat pozyskujemy środki dla naszych klientów

Mamy 5 gwiazdek w ocenach Google i liczne referencje

Wykwalifikowany zespół zajmuje się Twoja sprawą

Mamy w zespole radców prawnych, doradców podatkowych

Takie referencje otrzymaliśmy od naszych klientów

SNA SERVICE sp. z o.o. firma Galaxystat sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przygotowała dla naszej firmy dokumentacje w ramach projektu: Poddziałanie 6.4 Wsparcie inwestycji w tworzenie i rozwój działalności pozarolniczej na kwotę: 146 631,55 PLN

Sandra Światła – Prezes zarządu

Dzięki zaangażowaniu i pomocy firmy Galaxystat sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie otrzymaliśmy pozytywną decyzję w projekcie: REACT-EU dla Przedsiębiorstw Numer naboru: RPLD.13.01.00-IP.02-10-079/22 na kwotę: 207 896,80 PLN

DUNKAM Iwona Dunal

Dzięki zaangażowaniu i pomocy firmy Galaxystat sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie otrzymaliśmy wsparcie z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w projekcie: Poddziałanie 6.2 Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich na kwotę: 150 000,00 PLN

Łukasz Mocarski

Dzięki zaangażowaniu i pomocy firmy Galaxystat sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie otrzymaliśmy wsparcie z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w projekcie: Poddziałanie 6.2 Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich na kwotę: 150 000,00 PLN

MAT i DACH Mateusz Stachowiak

Bardzo gorąco polecam GALAXYSTAT Sp z .o.o która w swoich działaniach wykazuje się pełnym zaangażowaniem w sprawach swoich klientów oraz indywidualnym podejściem do każdego beneficjenta. Pracowników firmy charakteryzuje wysoka kultura osobista i odpowiedni wysoki poziom przygotowania merytorycznego. Obsługa odbyła się w sposób niezwykle sprawny, profesjonalny i przede wszystkim zakończony pełnym sukcesem. Polecam współpracę z tym partnerem biznesowym.

Adwokat Paweł Rogala

Dzięki zaangażowaniu i pomocy firmy Galaxystat sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie otrzymaliśmy pozytywną decyzję w projekcie: Poddziałanie 6.2 Pomoc na rozpoczęcie pozarolniczej działalności gospodarczej na obszarach wiejskich na kwotę: 200 000,00 PLN

Krzysztof Mućko Usługi Budowlane

Kancelaria Radcy Prawnego Gabriela Sikora pragnie wyrazić głębokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z firma Galaxystat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
Współpraca firm przebiegła bardzo sprawnie, terminowo i bezproblemowo. Pracownicy firmy Galaxystat wykazali się wysoką kulturą osobistą i profesjonalizmem. 
Dotychczasowe doświadczenie pozwala polecić firmę Galaxystat.

Gabriela Sikora – Radca Prawny

Serdecznie rekomendujemy usługi świadczone przez firmę Galaxystat sp z.o.o z siedzibą przy ulicy Grzybowskiej 87 w Warszawie. Zleciliśmy doradztwo, a także kompleksową obsługę w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych dla naszej firmy. Na każdym etapie projektu Galaxystat angażowała się w sposób wybitny oraz w pełni profesjonalny – czuliśmy, że jesteśmy „w dobrych rękach” Galaxystat to pewny i sprawdzony partner w zakresie doradztwa i kompleksowej obsługi pozyskiwania funduszy unijnych.

Dawid Sasiela – Prezes zarządu Combomarketing sp z.o.o

Dzięki zaangażowaniu i pomocy firmy Galaxystat sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie otrzymaliśmy pozytywną decyzję w projekcie: Poddziałanie: 6.3 Restrukturyzacja małych gospodarstw na kwotę: 60 000,00 PLN

Renata Cicha

Centrum ” Mentoris ” Mateusz Prucnal z przyjemnością poleca Galaxystat sp z.o.o Firma Galaxystat zawsze dba o najwyższą jakość świadczonych usług. Współpraca pomiędzy naszymi firmami zawsze układa się wzorowo. W związku z dotychczasowymi doświadczeniami z czystym sumieniem polecamy współpracę.

Centrum ” Mentoris ” Mateusz Prucnal

Z całego serca polecam firmę GALAXYSTAT ponieważ bardzo pomogli mi w napisaniu biznesplanu oraz złożeniu wniosku o dotację unijne. Dzięki nim moje gospodarstwo jest zmodernizowane, mi pracuje się lepiej i z pewnością będę korzystać z ich pomocy.

KUCYKOWO – Dorota Skrzypkowska

Współpraca z firmą Galaxystat sp z o.o to czysta przyjemność.
Pracownicy wykazali się indywidualnym podejściem do klienta dzięki czemu mogliśmy dostosować nasze potrzeby do świadczonych usług. 
Nasza współpraca przebiegała szybko, sprawnie i co najważniejsze efektywnie z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Przemysław Derdaś – Właściciel

Szybko i sprawnie. Wniosek o finansowanie przygotowany w 2 dni robocze. Dowiedziałem się o dofinansowaniu o godzinie 13:00, zadzwoniłem do galaxystat, wnioski miałem gotowe tego samego dnia po południu, pieniądze otrzymałem następnego dnia, gorąco polecam!!

Waldemar Wolf – Właściciel firmy

Z przyjemnością polecam Galaxystat sp z.o.o jako godnego zaufania partnera biznesowego. Dzięki dobrze wykwalifikowanym specjalistom szybko otrzymaliśmy wsparcie oraz kompleksową obsługę. Cenimy sobie otwartość na dostosowanie oferty do potrzeb klienta i to właśnie otrzymaliśmy.

Konrad Kuś – Właściciel firmy

Firma Thermo-Instal Jarosław Ignasiak z przyjemnością poleca Galaxystat Sp. z o.o. jako firmę która dba o najwyższą jakość świadczonych usług . Współpraca pomiędzy naszymi firmami układała się wzorowo i spełniała najwyższe standardy. Polecam firmę Galaxystat Sp. Z o.o. jako rzetelnego i odpowiedzialnego partnera do współpracy.

Jarosław Ignasiak – Właściciel firmy

KOHASH sp z.o.o poleca firmę Galaxystat sp z o.o z siedzibą w Warszawie. jako rzetelnego partnera biznesowego. Firma zajęła się pozyskaniem dofinansowania, a w skład jej pracy wchodziło znalezienie finansowania i przygotowanie dokumentów oraz rozliczenie dotacji. Komunikacja z firmą stoi na najwyższym poziomie, a pracownicy cechują się indywidualnym podejściem i kreatywnością. Jesteśmy zadowoleni z współpracy .

Piotr Mąka – Prezes zarządu Kohash sp z o.o

Polecam firmę GalaxySTAT sp. z o.o. jako uczciwego Współpracownika, który zadbał o najwyższą jakość świadczonych usług. Nasza współpraca układała się wzorowo z dużym zaangażowaniem ,dlatego z całym przekonaniem rekomendujemy firmę GalaxySTAT sp. z o.o .

Oksana Doroshenko – Dobrobyt S.C

Publiczny Transport Zarobkowy Marek Chwarszczyński z przyjemnością poleca Galaxystat sp z o.o która dba o najwyższą jakość świadczonych usług. Współpraca pomiędzy naszymi firmami układa się wzorowo. W związku z dotychczasowymi doświadczeniami polecamy współpracę.

Marek Chwarszczyński – Publiczny Transport Zarobkowy

Polecam serdecznie firmę GalaxySTAT sp. z o.o. jako rzetelnego Kontrahenta, który dba o najwyższą jakość świadczonych usług. Współpraca przebiegała bardzo owocnie, na każdym kroku mogłem liczyć na pomoc osób, które są fachowcami w swojej dziedzinie.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe – Wojciech Krause

Otrzymaliśmy pozytywną decyzję w projekcie: Poddziałanie: 6.3 Restrukturyzacja małych gospodarstw na kwotę: 60 000,00 PLN

Piotr Zimorodzki

A tak piszą o nas w Google

DOSKONAŁA
43 opinii na
Karol Wiaczek
Karol Wiaczek
2022-07-12
Czytaj więcej
Sylwester Buczyński
Sylwester Buczyński
2022-07-06
Czytaj więcej
Szymon Nowak
Szymon Nowak
2022-06-20
Czytaj więcej
Dariusz Brzóziek
Dariusz Brzóziek
2022-04-26
Rzetelne, profesjonalne podejście. Polecam!!!
Czytaj więcej
Tomasz Kawecki
Tomasz Kawecki
2022-03-23
Czytaj więcej
Magdalena Kalska
Magdalena Kalska
2022-03-22
Firma godna polecenia. Wszystko sprawnie ,szybko.
Czytaj więcej
Marzena Okuła
Marzena Okuła
2022-03-11
Czytaj więcej
Łukasz Mocarski
Łukasz Mocarski
2022-03-09
Profesjonalne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Czytaj więcej
Kamil Wójcik
Kamil Wójcik
2022-01-19
Czytaj więcej

Zaufali nam

Przykładowe projekty, które zrealizowaliśmy

Wsparcie dla branży Przetwórstwa Rolno-Spożywczego w ramach KPO

 13.1 REACT-EU dla Przedsiębiorstw

Usługi rolnicze i leśne z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Pożyczka Turystyczna z programu rozwój Polski Wschodniej

Premia na pozarolniczą działalność z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Modernizacja gospodarstw rolnych z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Premie dla młodych rolników z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Restrukturyzacja małych gospodarstw z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Pożyczka z Agencji Rozwoju Przemysłu dla firm

Bon za cyfryzację Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

AgroEnergia z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Szkolenia w ramach bazy usług rozwojowych oraz Akademii Menadżera

I wiele wiele innych

Nasz zespół

Wojciech Pyśniak
Wojciech Pyśniak
Prezes zarządu
 • Piotr Nizioł
  Piotr Nizioł
  Wiceprezes zarządu
 • Patrycja Janoszczyk
  Patrycja Janoszczyk
  Członek zarządu | Koordynator działu realizacji
 • Tomasz Bażencki
  Tomasz Bażencki
  Dyrektor Sprzedaży | Koordynator sieci partnerskiej
 • Dariusz Dekański
  Dariusz Dekański
  Dyrektor Handlowy | Starszy Specjalista ds. środków UE
 • Milena Przybysz
  Milena Przybysz
  Młodszy specjalista ds. realizacji wniosków
 • Angelika Kwaśniak
  Angelika Kwaśniak
  Specjalista ds. administracji
 • Katarzyna Szczygielska
  Katarzyna Szczygielska
  Specjalista ds. wniosków UE
 • Agnieszka Dwórnik
  Agnieszka Dwórnik
  Specjalista ds. środków UE
 • Gabriela Sikora
  Gabriela Sikora
  Radca prawny
 • Aleksandra Dziupińska
  Aleksandra Dziupińska
  Specjalista ds. wniosków UE
 • Joanna Pawlik
  Joanna Pawlik
  Specjalista ds. środków UE
 • Andrzej Lyssy
  Andrzej Lyssy
  Specjalista ds. środków UE
 • var ml_account = ml('accounts', '2119428', 'g3b1n7j3p6', 'load');